Bayanlar gönüllerince eğlendi


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2019, 12:59
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7676


 Yozgatlı bayanlar Bozok Tasarım Organizasyon, Büşra Güven Makeup ve Uşa Fotoğrafçılığın ortaklaşa düzenlediği programda gönüllerince eğlendi.
 Sorgun’a açtığı Bozok Tasarım Organizasyon ile düğün, nişan, özel günlerin organizasyonuna renk katan, başarılı organizasyonlara imza atan Eda Nur Murat, bayanları biraraya getirerek iş ve ev stresinden uzak bir gün geçirdiklerini belirterek “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” sözünü ilkemiz edinerek bu doğrultuda bayanlarımıza bir nebze olsun iş steresinden, ev stresinden uzak tutmayı amaçladık. Programımız bayanlarımız tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Bu ilgiden dolayı bizlerde oldukça mutlu olduk. Organizasyonda emeği geçen ve buraya gelerek doyasıya eğlenen bayanlarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi.
 Amaçlarının bayanlara stres attırmak olduğunu dile getiren türban ve makyaj tasarımcısı Büşra Güven,” Bayanlarımızın malesef Yozgat’ta stress atacak doyasıya eğlenecek mekanları yok. Bizlerde bayanlarımızın stresini azaltmak ve onların mutlu olmalarına vesile olmak için böyle bir program düzenledik. Bayanlarımızda bizi kırmayarak geldiler ve yaptığımız organizasyondan memnun bir şekilde ayrıldılar.