Vatandaşlarımızın emrinde olacağım


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2019, 13:48
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7673


Bağımsız Yozgat Belediye Başkan Adayı Bekir Korkmaz, Yozgat’a hizmet etmek için aday olduğunu belirterek, seçildiği takdirde vatandaşların emrinde olacağını söyledi.
Bağımsız Belediye Başkan Adayı Bekir Korkmaz, gazetemiz Selam’ı ziyaret ederek Gazetemiz Sahibi Durali Doğan’a seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Halkın istek ve taleplerini her zaman dikkate aldığını belirten Korkmaz, “Önceki dönemlerde de bağımsız belediye başkan adayı olmuştum. Tanıtım açısından bir sıkıntım yok. ilimizde 7’den 70’e herkes beni tanıyor. Yozgatlı bir birey olarak sorumluluk bilinci ile hareket ediyor kimin bir sorunu varsa o vatandaşımıza imkanlar dahilinde yardım etmeye sorunlarını çözmeye çalışıyorum. “ dedi.
Yozgat’ı yeniden keşfetmeye gerek olmadığını vurgulayan Korkmaz, “Şehrimizin sorunları bellidir. Bu sorunları burada yaşayan kime sorsanız hepsini sıralar. İşte ben bu sorunları çözmeye talibim. Vatandaşımızın taleplerini yerine getirmek ve Yozgat’a hizmet için aday oldum.
Şehrimizin en ücra köşesine de gidiyor, insan yoğunluğu olan yerleri de gezerek vatandaşımızın sorunlarına kulak veriyorum ve dinliyorum.” dedi.