Bulut, İyi Parti'nin adayı


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 03 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2019, 13:05
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7667


 Yerel seçimler yaklaşırken partiler adaylarını açıklamaya devam ediyor.
 Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı Erkut Ekinci’nin açıklanmasının ardından İyi Parti’de de aday hareketliliği yaşandı.

 BULUT, İYİ PARTİ’NİN ADAYI
 Sorgun’da Harita Kadastro Mühendisi olarak yıllardır faaliyet gösteren Bultaş Mühendisliğin sahibi Nizamettin Bulut İyi Parti’nin Sorgun adayı oldu.

MİLLİYETÇİ ÇİZGİDEN GELİYOR
 İyi Parti’nin adayı Harita Kadastro Mühendisi Nizamettin Bulut, 1995 yılında Sorgun’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sorgun ilçe başkanlığı görevini yaptı. Yine MHP’den iki dönem belediye meclis üyeliği yapan Nizamettin Bulut, milliyetçi muhafazakar seçmenin yakından tanıdığı bir isim.

ADAYLIK BAŞVURUSUNDA
BULUNDU
 Harita Kadastro Mühendisi Bulut, İyi Parti Yozgat teşkilatına adaylık başvurusunda bulunarak çok çalışıp seçim kazanarak Sorgun’un geleceğine güzel hizmetlerle imza atmak istediğini söyledi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
 Adaylık başvurusunda konuşan Bulut, “İyi Parti’nin Yozgat teşkilatlanmasında kurucu üye olarak bulundum. Sorgun halkımızın teveccühleriyle başkan adayı oldum. Bu süreç içerisinde 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde başarılı olmak için teşkilatımız ve vatandaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız.” dedi.