Arslan güven tazeledi


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 19 Mart 2019, 17:37
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7343


 Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan, pazar günü yapılan oda seçimlerinde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
 Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan seçimlere  başkan Üzeyir Arslan ile Mehmet Lale başkanlık için aday oldu.
 İddialı geçen seçimde 427 üye oy kullandı.
 Seçimde Üzeyir Arslan 283 oy, Mehmet Lale ise 144 oy aldı. Yeniden güven tazeleyerek Başkan seçilen Üzeyir Arslan, demokratik ortam içerisinde ve oldukça heyecanlı ve çekişmeli bir seçim süreci yaşadıklarını belirterek seçim sonrasında birlik beraberlik mesajı verdi. Arslan “Seçimlerde yoğun bir katılım yaşandığını belirterek, "Seçimlerimiz çok demokratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Yoğun bir katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Şahsıma ve yeni seçilen yönetim kuruluna büyük sorumluluk yüklediler. Bu sorumluluğun bilinci içerisinde olacağız. Sorgunumuza ve Odamıza hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.
 İkinci döneminde Arslan 9 meslek grubunun dokuzunu da kazanarak Sorgun Ticaret Odası ve Sanayi Odası başkanlığında güven tazelemiş oldu.