Vali Arslantaş, Sorgun'u ziyaret etti


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 19 Temmuz 2018, 05:11
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7182


 Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Sorgun’da Kaymakam Mustafa Altınpınar ve Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.
 İlk ziyaretini Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e yapan Arslantaş, daha sonra Kaymakam Mustafa Altınpınar’ın makamında Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç ile bir araya geldi.
 Vali Arslantaş, yaptığı açıklamada, Sorgun’da kaymakam olarak kısa bir süre görev yapmasına karşın, çok iyi izlenimler ve dostluklar edindiğini söyledi.
 Bir iş için Ankara’ya giderken içinden geçtiği eski görev yerinde ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Arslantaş “Buradaki dostlarımız, arkadaşlarımız, bizleri görev yerimizde ziyarete geldiler. Bizim de onları ziyaret etmemiz gerekiyordu, öyle de yaptık. Hasret giderdik. Anılara yolculuk yaptık. Burada başlattığımız ve yarım kalan çalışmalarımız hakkında bilgiler aldık. Sayın Kaymakamımız Mustafa Altınpınar tarafından bu çalışmaların tamamlanacağına eminim. Beni tanıyan herkese selam ve sevgiler sunuyorum” dedi.
 Ziyarete, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Saraykent Kaymakamı Murat Kaplay, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Şahbaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muammer Yanık, belediye başkanları, daire müdürleri katıldı.
 Belediye Başkanı Ahmet Şimşek tarafından Belediye Sosyal Tesislerinde verilen öğle yemeğinin ardından Vali Arslantaş Sorgun’dan Ankara’ya hareket etti.