Kaymakam Altınpınar'ı okullarına davet ettiler


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2017
Geçerli Tarih: 20 Temmuz 2018, 21:23
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7152


 Ertuğrul Gazi İlkokulu 4/B sınıfı öğrencileri ilçe yöneticileri ziyaretlerini sürdürüyor.
 Geçtiğimiz hafta Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret eden sınıf öğretmeni Ali Aydoğan ve 4/B Sınıfı öğrencileri bu haftaki ziyaretlerini Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci’ye gerçekleştirdi.
 “İLÇEMİZE HOŞGELDİNİZ” 
 Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar'ı makamında ziyaret eden minik öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Okul Müdürü Hasan Bakır, Müdür Yardımcısı Salih Öksüz ve Sınıf Öğretmeni Ali Aydoğan eşlik etti. Öğrenciler Kaymakam Altınpınar’a hoşgeldiniz derken yeni görevinde başarılar diledi. Çok sıcak ortamda Altınpınar’ın sorularını cevaplandıran öğrencilerden Merve Ünsal, okul kütüphanesine kitap isteğinde bulunarak, “Sizleri okulumuza davet ediyoruz. Bizleri sınıfımızda ziyaret etmenizi bekliyoruz.” dedi.
 ZİYARET SÖZÜ VERDİ
 Kaymakam Altınpınar, kendisini ziyaret öğrencilerin isteklerini dinleyerek kitap ve ziyaret sözü verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere teşekkür eden Altınpınar, öğrencileri en kısa sürede sınıflarında ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.
 EKİNCİ İLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER
 4/B sınıfı olarak yakında çıkaracakları dergide yer vermek istedikleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci’yi de ziyaret eden öğrenciler dergide hatıra kalması için Ekinci ile makamında hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 Ekinci, idareci, öğretmen ve öğrencilere bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek iade-i ziyaret gerçekleştireceğinin sözünü verdi.