Minikler başkana teşekkür etti


Açıklama: devamı
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2017
Geçerli Tarih: 19 Temmuz 2018, 05:03
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=7145


 Ertuğrul Gazi İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı Salih Öksüz, 4/B Sınıfı Sınıf Öğretmeni Ali Aydoğan ve Öğrencileri, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret ederek okullarına verilen destek dolayısıyla teşekkür ettiler.
 İlçedeki eğitim kurumlarına boya, badana, kapı, sıra, bahçe düzenlemesi, spor aletleri ve tadilat işleri gibi birçok alanda destek sunan Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i, minik öğrenciler makamında ziyaret etti. Yapılan çalışmalara ve okullarının yenilenmesine teşekkür etmek amacıyla Başkan Şimşek’i ziyaret eden Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerinden Nurettin Uslu, daha iyi şartlarda eğitim görmelerine destekte bulunduğu için teşekkür ederek Başkan Şimşek’e kendi çizdiği portresini hediye etti.
 Belediye’nin destek vermesinin ardından okullarında büyük bir değişiklik olduğunu belirten Okul Müdür Yardımcısı Salih Öksüz; “Sorgun Belediyesi’nin destekleriyle eksikleri olan birçok okul şimdi daha iyi şartlarda eğitim vermekte, bizim okulumuzun da sıralarını yenileyen Başkanımıza teşekkür ediyoruz, bizi her zaman olduğu gibi geri çevirmedi” diye konuştu.
 Öğrenciler ise Başkan Ahmet Şimşek’in Ankara gezisi, sınıf sıraları ve yakında çıkacak sınıf bültenine maddi destek vermesinden dolayı çok teşekkür ettiler.
 Çocuklarla tek tek ilgilenerek hediyeler veren Başkan Şimşek, miniklerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.