Yalın Bir Eğitimin En İyi Yolu; Kitaplar


Açıklama: Yalın Bir Eğitimin En İyi Yolu; Kitaplar
Kategori: Eğitim
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2015
Geçerli Tarih: 22 Haziran 2018, 20:10
Site: Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
URL: http://www.duralidogan.com/haber_detay.asp?haberID=6574


İnsanlar kendilerini, zihinlerini geliştirmek için kurslara, okullara gitmenin yanı sıra teknolojinin de gelişmesiyle siber çağ ile iyice meşgul olmaya başlamışlardır. Ancak geçmişten günümüze en iyi şekilde eğitim veren ve insanı bilgilendiren, başka dünyalara alıp götüren araçların kitaplar olduğunu unutmamak gerekir.

Kişisel gelişimin popülaritesinin arttığı toplumumuzda, teknolojik çizim programları öğrenilirken grafik tasarım kitapları bu konuda herkese yardımcı olabilecek niteliktedirler.

Tarihe meraklı olan kişiler için ise, üniversite bölümü olarak okumuş olsun ya da sadece kişisel bir tutkusu olarak devam etsin arkeoloji kitapları geçmiş tarihi anlatırken günümüz hakkında da bilgi vermektedir.

Bazen ise kişiler tamamen farklı alanlarda uzmanlaşmak ve yeni üretimler yapmak isterler ve birçok tasarım denemelerinde bulunurlar, bunun için okunması gereken mimari yarışma kitapları harika dizayn fikirleri sunabilmektedir.

Kitap tutkusunun günümüzde halen sürdüğünü yemkitabevi.com bizlere kanıtlarken, okumanın tutku ya da öğrenimden öte bir yaşam tarzı haline geldiğini de unutmamak gerekir. Bu şekilde kişilerin ufku genişleyecek ve daha yaratıcı olunabilecektir.