Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Üzeyir Arslan'dan gövde gösterisi

Üzeyir Arslan'dan gövde gösterisi

Tarih 13 Mart 2019, 18:44 Editör sorgun selam

devamı

 Büyük Birlik Partisi Seçim İrtibat Bürosu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç’un katılımıyla açıldı.
ARAÇ KONVOYU DÜZENLENDİ
 Arslan’a destek amacıyla Arslan’a destek veren vatandaşlar araçlarıyla Sorgun’da araç konvoyu yaptı. Araç konvoyuna katılan araç sahipleri seçim irtibat bürosu önünde konvoyu sonlandırarak başkan dayı Üzeyir Arslan’ın konuşmasını dinlediler.
 Açılış konuşmasında Sorgun Belediye Başkan Adayı Üzeyir Arslan bu kutsal davaya inanan yol arkadaşları ile  açılışta toplandıklarını belirterek, bu inanç ve inatla inandıkları uğruna mücadele verdiklerini söyledi.
 Arslan konuşmasında şunları söyledi:
 AYRIMCILIĞA TAVİZ YOK
 “Bu çatı altında hiçbir taviz ve ayrımcılığa yer vermeden dimdik ayakta durabiliyoruz. Şehit Liderimiz  Muhsin Yazıcıoğluna  ve şehitlerimize de binlerce rahmetler  olsun. Kutlu davanın gözü pek neferleri geçen zaman zarfında iş ve siyasi hayatımda birçok görevler üstlendim. Yapmış olduğum çalışmalar siyasi hayatımda daha da olgunlaşmama neden oldu. Elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi  uzun yıllardır iş dünyasında paylaştım. Sorgun ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığım süresince yaptıklarımız ilçemizin, ülkemizin genelinde tanınmasına vesile oldu. “
 NAMUS SÖZÜ VERİYORUM
 “Siyasi tecrübelerimi  siyasetin muhtelif alanlarında yapmış olduğum çalışmalar ile iyice olgunlaştığıma inanıyorum. Bu zaman zarfında hiçbir süreçte boş ve anlamsızlık uğruna dava gütmedim. Ve siyaset yapmadım. Milleti ile barışık dava erleri ile Sorgunumuzun makus talihini değiştirmeye huzurlarınızda namus sözü veriyorum.  Değerli Sorgunlular siyasi anlayışı hep yapıcı ol, haram çizgisinden hiç taviz vermeyen, sorumlu, şeffaf, paylaşımcı ve hesap verilebilirlik üzerine inşa edilmiştir. Ağzımdan çıkan her sözün hesabını  yarın mahşerde rabbime hesabın verilebilirliği ile bu kutlu yola çıktım.”
  GÖNÜLDEN GÖNÜLE KÖPRÜLER KURACAĞIM
  “Üzeyir Arslan gönülden gönüle köprüler kuracak. Sizlere hiçbir zaman makam kapısı kapanmayacak. Üzeyir Arslan ve Büyük Birlik Partisini göz ardı ederek gaflete düştüler. Bizler bu demokrasi yarışında derdimiz diyerek Sorgun için net bir duruş ile dimdik karşılarına çıktık. Unutmayın ki hesapların en büyüğünü yapana sığındık. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışını yol haritamız kabul ettik. Kırmadan dökmeden gönüllere girmeye çalıştık. Ve çalışmaya devam edeceğiz.”
 1 NİSAN SABAHI
BAMBAŞKA UYANACAĞIZ
   “1 Nisan sabahı  bambaşka bir güne uyanacağız. Birilerinin uyanmak dahi istemedikleri o gün biz çizgimizden taviz vermeden yine sizler ile el ele gönül gönüle olacağız. Bu kadar açık yürekli  ve samimi olarak ifade edebilirim ki, Üzeyir Arslan farklıdır. Çünkü sizin gibi, sizin gibi düşünen birisi. Başkaları gibi asla farklı ajandası olmamıştır. Üzeyir Arslan farklıdır. Çünkü o Sorgun’a hizmetin sevdalısıdır. Biz Sorgun ekonomisini canlandıracak projelerimizi hayata geçirmek için buradayız.
 Sorgun için ekibi ile hazırladıkları projeleri de anlatan Arslan, Şeffaflık ilkesiyle  kalkınma esaslı çalışmaya gayret edeceğiz. Projelerimizin uygulaması sürecinde sürekli halkımız ile istişareler yapacağız. Kamuoyu yoklamaları ile karşılıklı iletişimle Sorgun markasını oluşturacağız. Halkımızın hizmetkarı olmaya aday memleket sevdalısı kardeşinizim. Projelerimizin hayata geçmesi noktasında asla adalet anlayışından taviz vermeyeceğiz.
 YATIRIMCILARI İLÇEMİZE DAVET EDECEĞİZ
 Mükremin Göleti civarındaki 360 dönüm araziyi Belediyemize kazandırıp her türlü altyapı çalışmaları gerçekleştirilecek termal turizm kompleksi başta olmak üzere yatırımcıları ilçemize davet edeceğiz. 15-20 civarında bir yatırımcı hedeflenmekte olup en az 2 bin istihdam ile ilçemiz ekonomisine katkı sağlanacaktır.
 Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, açılış öncesinde kısa bir konuşma yaptı. Büyük Birlik Partisi’nden Sorgun Belediye Başkan Adayı olan Üzeyir Arslan’a sonsuz destek verdiklerini belirterek çalışmalarında yalnız bırakmayacakları vurgusunu yaptı. Tunç, “ Büyük Birlik Partisi’nden aday olarak seçim kazanan tüm belediye başkanlarımız üstün hizmetlere imza atmıştır. Bizler de inanıyoruz ki Allahın izni ile Üzeyir Arslan seçimi kazanarak Sorgun için projelerini hayata geçirecek. Bende bu seçimin ülkemiz, devletimiz ve Sorgun’umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.
 Dualar edilerek gerçekleştiren seçim irtibat bürosunun açılışına Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Büyük Birlik Partisi Sorgun Belediye Başkan Adayı Üzeyir Arslan, davetliler ve Sorgun halkı katıldı.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

İkna odaları mı kuruldu ?

İkna odaları mı kuruldu ? Sorgun Veteriner Fakültesini Yozgat'a taşımak için

İşçiler grevde

İşçiler grevde devamı
Sorgun'un Hakkı Sorgun'a05 Eylül 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN