Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

"Basiretsiz, ucuz siyasiler partimizin kaderini belirliyor"

Tarih 03 Ocak 2019, 08:40 Editör sorgun selam

devamı

 Sorgun eski belediye başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan aday adayı Yılmaz Kılıçarslan, partisinin adaylık belirleme sürecini sert dille eleştirdi.

KILIÇARSLAN’DAN
SERT SÖZLER:
“BASİRETSİZ,
UCUZ SİYASİLER”
 Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Alparslan Gazi Doğan’a yaptığı açıklamada süreci değerlendiren Kılıçarslan, “Sizlerin aracılığıyla gelecek öncesi tarihe not düşmek amacıyla duygularımı değerli Sorgunlu vatandaşlarımla paylaşmak istedim.  Yıllardır içerisinde siyaset yaptığım partime şimdiye kadar hiç ters düşmedim. Üç defa belediye başkanlığına aday olmak istedim, gösterilmedim. Bunda kendini düşünen; basiretsiz bir şekilde ilçede siyaset yapmaya çalışan ucuz siyasiler rol almışlardır.” dedi.

“SORGUN’A VEFA İÇİN
ADAY ADAYI OLDUM”
 Kılıçarslan, bu seçim döneminde vatandaşlardan sayısız teşvik ve istekler aldığını belirterek, “Sorgunlu kardeşlerim benim ısrarla belediye başkan adayı olmamı istedi. Bu samimi istekleri geri çevirmiş olmamak için, Sorgun’a hizmet gibi şerefli bir görevden kaçmak, rahatlığımı seçmek gibi vefasız bir duruş sergilemiş olmamak için ilçemiz MHP yönetiminin tasvibini alarak adaylığımı açıkladım.” dedi.

“BU KUSUR MEVCUT MİLLETVEKİLİ İLE SORUMLULARINA AİTTİR”
 Sorgun’da üç kez belediye başkanı seçilmiş biri olarak vefa duygusuyla hereket ettiğini söyleyen Kılıçarslan, “Sorgun’un Sorgun’u Sorgunluyu çok iyi tanıyan fedakar, tecrübeli ve dürüst bir belediye yönetimine ihtiyaç olduğunu düşünerek MHP il ve merkez yönetiminden görev verilmesini samimiyetle talep ettim. Benim bu samimi isteğimi ve ilçe halkımızın niyetlerini ne kadar dikkate aldıklarını kestiremediğim bir kararla aday gösterilmedim. Bu kararda ilçemizin, halkımızın bir kusuru yoktur. Varsa kusur, il merkezinin ve mevcut milletvekili ile iyi araştırmayan genel merkez ve sorumlularına aittir.” dedi.

“ATALAR,
“EDEN BULUR” DEMİŞ”
 Hiçbir seçimde geri planda durmadığını, samimiyetle her seçim çalışmasında bulunduğunu ifade eden Kılıçarslan, “MHP’yi yönetenler tarafından onbeş yıldan beri hep dışlandım. Kusurum neydi acaba? Samimi ve dürüst olmak mı? Son olarak sizin aracığılınızla diyorum ki; “İnşallah yaşadığım bu vefasızlığı, halkımıza rağmen bu dışlanmışlığı bize vefasızlık gösteren abi abi diye yüzümüze gülen bütün vefasızlar acı bir şekilde yaşarlar. Buna şüphem yoktur. Atalar eden bulur demişler.” dedi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

En sessiz bayramı geride bıraktık

En sessiz bayramı geride bıraktık devamı

Belediye bayram mesaisi yaptı

Belediye bayram mesaisi yaptı devamı
Büyük El Sanatı Ustası Mehmet Dişlioğlu14 Mayıs 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?




Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN