Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

"Çözüm odaklı çalışacağım"

Tarih 06 Aralık 2018, 08:11 Editör sorgun selam

devamı

 MHP Sorgun Belediye Başkan Aday Adayı Tahir Demirel, Sorgun'un yaralarının nerede olduğunu bildiğini ve çözümün Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında ki belediyenin çözeceğini dile getirdi.
  Demirel, Sorgun’da daha kaliteli  sosyal ve ekonomik bir yaşam alanın olması için, projelerinin hazır olduğunu, Sorgun'un MHP’nin kalesini alarak tekrar şaha kaldıracağını dile getirdi.
 MHP Sorgun Belediye başkan aday adayı Tahir Demirel, “Mevcut belediyecilik anlayışı ile, Sorgun halkının zor durumda olduğunu görebiliyorum. Bizler Sorgunun neresinde, ne sorun olduğunu iyi  biliyoruz. Burada büyüdük. Burada yaşıyoruz. Makina mühendisiyim. Ailemle burada yaşıyorum. Sorgun halkıyla her an iç içeyim. Sorgun halkının, altyapıdan ve  sosyal hayattan ne kadar mahrum kaldıklarını biliyoruz. Projelerimi yıllar süren bir çalışma ile gözlemleyerek hazırladım. Şimdi Sorgun Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Sorgun’un alt yapısını en iyi tanıyan benim. Nerede ne var çok iyi biliyorum. Sorgun’un sorunlarını çözüm yollarını da çok iyi biliyorum." dedi.
 Göçün, Yozgat'ın ve ilçelerinin kanayan yarasını olduğunu söyleyen Demirel: "Göç Yozgat'ın 17 yıldır iyileşemeyen yarasıdır. Memleketimizde vatandaşlarımız, Yozgat’ın mevcut  şartlarında iş bulamadıkları için, memleketlerini terk etmek zorunda kaldıklarını biliyoruz. Artık memleketin çocuklarının yalnız olmadığını göstereceğimiz bir yönetim şekli olacak. Adaletli, Katılımcı bir yönetim anlayışı ile Sorgun’un kaderini birlikte belirleyeceğiz. Bu süreç içerisinde herkesi, her kesimi kucaklayan bir bakış açısı ve adaletten taviz vermeyen düsturumuz ile çalışmalarımızı sürdürüp liderimize verdiğimiz sözü tutarak, başarı çıtasını yükseltmeye çalışacağız.
 Sorunları zamanında ve zemininde analiz edecek, profesyonel bir bakış açısı ile çözüm odaklı çalışacağız. Proje üretecek, yaşanılabilir kent Sorgun imajını, hiç kimsenin tereddütü olmadan zihinlere kazıyacağız." dedi. Demirel “Memleket emektir. Emeğinizi en iyi  bilenlere emanet ediniz. Değişime hep birlikte var mıyız?”dedi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Tabelası Sorgun'da öğrencisi Yozgat'ta

Tabelası Sorgun'da öğrencisi Yozgat'ta devamı

3 Vali yardımcısı 7 kaymakam Yozgat'tan ayrılıyor

3 Vali yardımcısı 7 kaymakam Yozgat'tan ayrılıyor devamı
-Sorgun Veteriner Fakültesi- Labaratuar Bahane mi?22 Ağustos 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN