Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Modern bir Sorgun için adayım

Modern bir Sorgun için adayım

Tarih 15 Kasım 2018, 07:51 Editör sorgun selam

devamı

 Yaklaşan yerel seçimler öncesi partilerde aday adaylığı süreçleri başlarken kamuoyunun yakından takip ettiği isim olan Üzeyir Arslan Ak Parti’den aday adaylığı başvurusunu ilçe teşkilatına yaptı.
 Ak Parti’de en iddiali adaylardan biri olan Üzeyir Arslan, aday adaylığı başvurusunda “Nasıl partim durmadan dinlenmeden yola devam ediyorsa, biz de tüm mesaimizi Sorgunumuz için harcamak adına gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.
 Arslan, açıklamasında “1965 yılında Sorgun İlçesi Kapaklı Köyünde doğdum. İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu, ortaokul ve lise eğitimini Sorgun Lisesinde tamamladım. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünde yükseköğrenime devam etmekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım. Askerlik görevini tamamladıktan sonra, başta Fransa olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde 3 yıl süre ile değişik sektörlerde iş tecrübesi edindim. Yurt dışı dönüşünü takiben Sorgun ilçesinde farklı sektörlerde ticari hayatımı sürdürmekteyim.
İŞ BİTİRİCİ, ÇÖZÜM
ÜRETİCİ OLACAĞIM
 Geçen zaman zarfında iş ve siyasi hayatımda birçok görevler üstlendim. Yapmış olduğum çalışmalar siyasi hayatımda daha da olgunlaşmama neden oldu. Elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi uzun yıllardır iş dünyasında paylaştım. Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığım sürecinde yaptıklarımız ilçemizin, ülkemiz genelinde tanınmasına vesile olmuştur. Siyasi tecrübelerimi siyasetin muhtelif alanlarında yapmış olduğum çalışmalar ile iyice olgunlaştırdığıma inanıyorum. Başta AK partimizin Sorgun İlçe Teşkilatlarının kurulmasında kurucu üyelik olmak üzere, AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Başkanlığı ve 2011 yılı genel seçimlerinde AK Parti Yozgat Milletvekili Aday adaylığı yaşamış olduğum siyasi tecrübelerimden bazılarıdır. Bu siyasi tecrübeleri elde etme sürecinde özellikle İl Genel Meclis Başkanlığım başta olmak üzere, Köylere Hizmet Götürüme Birliğindeki görevlerim ile başta Yozgat ve Sorgun olmak üzere bütün ilçelerimiz ve hatta köylerimizde yakinen tanındım. İş bitirici, çözüm üretici bir kişi olarak tanınmama neden olan bu durumdan ötürü halkımız ve partim nezdinde de sürekli taktir gördüm. Bundan sonraki dönemde eğer nasip olursa Sorgun Belediye Başkanlığı ile bu süreci taçlandırmak istiyorum.
 SORGUN’A VEFA
BORCUMU ÖDEYECEĞİM
Malumunuz üzere ülkemiz, 31 Mart 2019 tarihinde çok önemli bir mahalli idareler seçimleri gerçekleştirecektir. Kadere iman etmiş insanlar olarak, aziz milletimizin gönlünde taht kurmuş Adalet ve Kalkınma Partimizden gerçek sevdamız, Sorgun İlçemiz adına Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecini en iyi şekilde takip edeceğiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendinin önderliğindeki bu kutlu yürüyüşümüzde en güçlü motivasyonumuzun, hiçbir şahsi hesap içerisine girmeden Sorgunumuza olan vefa borcumuzun ödenmesi olduğunun bilinmesini isterim.
BU SÜRECİ ZAFERLE
TAMAMLAMAK İSTİYORUM
 Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Kadrolar ile girdiğimiz bütün seçimlerde, ilçemizde almış olduğumuz oylar ve kazandığımız seçimler ile liderimize verdiğimiz sözleri hep tuttuk ve önümüzde ki seçimleri de zafer ile tamamlayıp bu geleneği bozmadan devam ettireceğiz.
 Bugün birçok badireye rağmen hala huzur ortamında, refah içerisinde dünya da gıpta edilecek bir ülke isek AK partimizin dik duruşu ve milletimizin partimiz üzerindeki teveccühlerindendir.
 Bölgemizde Partimize gönül veren kadrolarımız başta olmak üzere, Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ beyefendi, Milletvekilimiz Yusuf Başer beyefendi ve bugüne kadar görev yapmış olan milletvekillerimizin sergilemiş olduğu uyum ile başarı sağlanmış ve artan bir trend ile bu başarı devam etmektedir. AK Partimizin yerel yönetimlerde görev alan ve çığır açan kıymetli başkan ve yöneticileimizin de yapmış oldukları hizmetler takdire şayan gıpta edilen çalışmalardır.  Kendilerine en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Bizlerde bu süreç içerisinde herkesi ve her kesimi kucaklayan bir bakış açısı ve adaletten taviz vermeyen düsturumuz ile çalışmalarımızı sürdürüp liderimize verdiğimiz sözü tutarak başarı çıtasını yükseltmeye çalışacağız.
SORGUN YAŞANABİLİR
KENT OLACAK
 Sorunları zamanında ve zemininde analiz edecek, profesyonel bir bakış açısı ile çözüm odaklı çalışacağız. Proje üretecek, yaşanılabilir kent Sorgun imajını zihinlere kazıyacağız. Yerine getiremeyeceğimiz ve yapılmayacak hiçbir şey için söz vermeyecek, söz vermiş isek ölümüne arkasında duracağız. Nasıl partim durmadan dinlenmeden yola devam ediyorsa bizde tüm mesaimizi Sorgunumuz için harcamak adına gece gündüz demeden çalışacağız. 
 Sürecin başta aziz milletimiz, devletimiz, Yozgat’ımız ve sevdamız Sorgunumuza hayırlı olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz.”
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

Kutlusoy ile devam

Kutlusoy ile devam devamı

Kutlusoy ile devam

Kutlusoy ile devam devamı
Küs Topraklar30 Ekim 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN