Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama

"Hedefimiz daha fazla katkı sağlamak"

Tarih 03 Haziran 2015, 15:38 Editör sorgun selam

devamı

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Bozok Üniversitesini kurumsal, şehriyle bütünleşmiş, Yozgat’a sosyal, kültürel ve ekonomik olarak daha fazla katkı sağlayan bir üniversite oluşturmayı amaçladıklarını söyledi. 
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğüne atanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, üniversitelerin bulunduğu şehrin, bölgenin ve ülkenin gelişmesine çok önemli katkılar sağlayan kurumlar olduğunu belirterek, “Bozok Üniversitesi de Yozgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik olarak gelişmesine katkı sağlayan en önemli kurumların başında gelmektedir. Üniversitemiz yeni kurulmuş bir üniversitedir. Üniversitemizin hızlı bir şekilde gelişip büyümesi ve şehrimize daha fazla katkı sağlaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
  Öncelikli hedefleri arasında kanunen açılı bulunan ancak öğrencisi bulunmayan fakülteleri öğrenci alabilecek duruma getirmeyi hedeflediklerini ifade eden Rektör Karacabey, “İletişim fakültemiz ve turizm fakültemiz kanunen açık durumdadır. Ancak öğretim üyesi bulunmadığı için fakültelerimiz öğrenci alamamaktadır. Bizim öncelikli hedefimiz bu fakültelerimize öğretim elemanı sorununu çözmek ve daha sonra da öğrenci alır hale getirmektir. Hedefimiz bütün fakültelerimizi ve bölümlerimizi faal hale getirerek öğrenci sayımızı artırmaktır” diye konuştu.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Okullar hedefini belirlemeli

Okullar hedefini belirlemeli devamı

Yetkili sendika oldu

Yetkili sendika oldu devamı
Sorgun'da üç aday mı, beş aday mı olacak?16 Ocak 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN