Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Teşekkürler öğretmenim

Teşekkürler öğretmenim

Tarih 25 Kasım 2010, 18:52 Editör sorgun selam

Sorgun ilçesi Milli Egemenlik İlköğretim Okulu'nda görev yapan öğretmenlere okul salonunda düzenlenen gecede teşekkür belgesi ve hediye verildi

 Sorgun ilçesi Milli Egemenlik İlköğretim Okulu’nda görev yapan öğretmenlere okul salonunda düzenlenen gecede teşekkür belgesi ve hediye verildi
 Okul Müdürlüğü ve Okul Aile Birliğinin birlikte düzenledikleri  çaylı, pastalı geceye  Kaymakam Levent Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Okul Aile Birliği Başkanı Çağlayan Yıldız, emekli öğretmenler Doğan Özmen, Durali Doğan, Sorgunlu ozanlardan Şahozon, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
 Programın sunuculuğunu aynı okul öğrencisi Fatmanur Erzor başarıyla yaptı.
 Gecede kısa bir konuşma yapan Kaymakam Levent Kılıç  öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak “Öğretmenlerin sıkıntılarını yine yetiştirdikleri öğrencilerin çözeceğini, ona göre iyi öğrenci yetiştirmek gerektiğini” söyledi.
 İlçe Milil Eğitim Müdür Yusuf Yazıcı da bir konuşma yaptı. Yazıcı konuşmasında “Sorumlu luğumuzu fazlasıyla biliyoruz. Toplumun biz öğretmenlere yüklediği misyonu, beklentileri yerine getirme gayretindeyiz”. dedi.
 Okul Aile Birliği Başkanı Çağlayan Yıldız’da yaptığı konuşmada “Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 Okul Müdürü Yusuf Çetintaş’ta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Okul Aile Birliği, idareci ve öğretmenler birlikte çalışıyoruz. En kutsal mesleği yapan öğretmenlerimiz ve aile birliğimiz büyük fedakarlık gösteriyor. Onlara huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Okulumuzun daha eksikleri var. Onları da yerine getirmeye çalışıyoruz.”
 Gecede katılan Emekli Öğretmen Doğan Özmen ise yaptığı konuşmada “ Sorgun’un ilk okullarından olan Yeşilyurt ilkokulunun adının yeniden verilmesini istedi. Özmen “1940’lı yıllarda açılan ve önemli insanların yetiştiği bu okulun adının yaşatılması gerektiğini” ifade etti.
 Gecede Durali Doğan’da öğretmen konulu bir şiir okudu.
 Sorgun’un yetiştirdiği ozanlardan Şahozan ise söylediği bestesi ve sözleri kendisine ait türkülerle davetlilere güzel bir gece yaşattı.
 Okul Aile Birliği Başkanı Birdan Erzor programın sonunda bir teşekkür konuşması yaparak Kaymakam Levent Kılıç, Durali Doğann ve Doğan Özmen’e çiçek verdi. Program öğretmenlere teşekkür belgesi ve hediyelerinin verilmesiyle son buldu.
 Okul Aile Birliği Başkanı Çağlayan Yıldız ve Başkan Yardımcısı Birdan Erzor gazetemize yaptığı açıklamada “Geceye katılan öğretmenlere ve programı hazırlayan öğrencilere teşekkür ederek “İşbirliği içerisinde sosyal faaliyetlerin devam edeceğini” söyledi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Yetkili sendika oldu

Yetkili sendika oldu devamı

Okullar eylem planı hazırlayacak

Okullar eylem planı hazırlayacak devamı
Hani Sorgun'u Çok Seviyordunuz?24 Mayıs 2018

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN