Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
İl Milli eğitimde yeni atamalar

İl Milli eğitimde yeni atamalar

Tarih 03 Kasım 2010, 23:00 Editör sorgun selam

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yeni atamalar yapıldı

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Öğretmenevi Müdürü Fatih Başkal’ın ardından Bilim Sanat Merkezi Müdürü Kenan Şerefli’de Şube Müdürü olarak göreve başladı. Önümüzdeki günlerde bir kaç isim daha şube müdürü olarak görevlendirilecek.
 Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yeni yapılanmanın startı verildi.  Uzun süreden beri beklenen yeni görevlendirmelerin gerçekleşmesi,   değişim için düğmeye basıldığı şeklinde yorumlandı.
 Son dönemlerde eğitimde yaşanan  sorunlar ve sorunların çözümüne yönelik atılan adımların neticesi olan yeni görevlendirmelere devam edileceği öğrenildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bayan bir yöneticinin bulunmaması nedeniyle, önümüzdeki günlerde görevlendirilmesi beklenen ismin de bayan olması bekleniyor. Yeni görevlendirme için de hazırlıklara başlandı.                                         
 Yozgat’ta yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte ciddi değişimlere de başlandı.
 Yönetmeliğik gereği okul müdürlüklerinde 5 yıl ve üzerinde çalışan idarecilerin yer değiştirmelerinin ardından, değişim rüzgarı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de sıçradı.
 Yozgat Öğretmenevi Müdürü Fatih Başkal’ın Şube Müdürü olarak görevlendirilmesinin ardından Bilim Sanat Merkezi Müdürü Kenan Şerefli’de, Şube Müdürü olarak görev başladı.
 İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde emekliliği gelmiş ve tempoya ayak uyduramayan idarecilerin bir anlamda pasifleştirildiği değerlendirilmesi yapılan çalışma ile MEM’in ileriye dönük farklı bir plan yapması bekleniyor.
 NEŞTER VURULUYOR
 Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile okullar arasında yaşanan kopukluk nedeniyle ciddi sorunlar yaşanmaya başlamıştı. Zaman içerisinde ortaya çıkan küçük sorunlar, çözümlenemez noktaya gelmesi ve yeni projelerin önüne geçmesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü harekete geçirdi.
 Okullarda başlatılan çalışmaların benzeri müdürlük bünyesinde uygulanmaya başlandı. Valilik oluru ile yeni isimler, şube müdürü olarak  görevlendirildi.
 Fatih Başkal ve Kenan Şerefli’nin görevlendirme ile Şube Müdürlüğüne  gelmelerinin ardından yeni isimlerde beklenmeye başlandı. Görevlendirmelerden dikkat çekici nokta, Müdürlük bünyesinde bir bayanın görev alacak olması. Bu ismin kim olacağı da merakla bekleniyor.
 İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan görevlendirmelerin ardından yönetim kademesi 12 isme ulaştı.
 Bilindiği üzere, Mahmut Bağcı,         Necati Coşkun,           Danyal Kocabeyoğlu, Süleyman Yurtsevdi, Ahmet Başar,  Oğuzhan Güneşer, Behçet Yayıkçı, Hacı Ömer Kartal, Işık Gün,   Mehmet Fatih Bakal, Kenan Şerefli, Faik Eraslan il eğitiminin sorumluları olarak görev yapıyor.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

Bağımsız nesille yolculuk serüveni

Bağımsız nesille yolculuk serüveni devamı

KodluYOZ destek alacak

KodluYOZ destek alacak devamı
Murat Gürbüz'ün Belediye Başkanlığı Kesinleşti03 Mayıs 2018

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN