Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Durali Doğan ve Ahmet Sargın'a ödül

Durali Doğan ve Ahmet Sargın'a ödül

Tarih 04 Haziran 2012, 18:22 Editör sorgun selam

devamı

 Okuyar Şiir Ödülleri dağıtımı devam ediyor..
 OKUYAR Şiir Ödülleri dağıtımına Ankara da mekan oldu..
 Türkiye Sevdası  dergisi sahibi ŞÜŞİYAD Başkanı Hikmet Okuyar tarafından, Sorgun Şair ve Yazarlar Derneği Başkanı gazetemiz Sahibi Durali Doğan ve Yozgat Şair ve Yazarlar Birliği Derneği Başkanı Ahmet Sargın’a “Şiire Üstün Hizmet Ödülü” verildi.
 '' ŞİİRE SEVGİ ve ŞAİRE SAYGI '' ilkemizle şiir etkinliklerine yaptıkları katkı ve öncülük nedeniyle ödül almaya hak kazanan şiir dostlarımızdan; Ahmet SARGIN, Durali DOĞAN, Aşık DERDİYAR, Orhan ÇINAR ve Rıfat ÇAKIR'a; 19 Mayıs 2012 tarihinde verilmesi kararlaştırılan Hikmet Okuyar Kültür Sanat Ödülü, 02 Haziran 2012 Cumartesi günü tertiplen SORGUN VE CİVARI TANITIM PANELİ sonunda sade ve saygın bir törenle teslim edildi..
 TÜRKİYE SEVDASI kapsama alanında, Ahmet SARGIN tarfından hazırlanan tanıtım turizm kültür sanat eseri YOZGAT SEVDASI ile Durali DOĞAN tarafından hazırlanan SORGUN GÜLDESTESİ coşkusu içinde AMASYAŞAT Başkanı, TÜRKİYE SEVDASI Kültür Sanat Danışmanı AMASYALI KESKİN OZAN organizasyonu ile Hikmet OKUYAR Kültür Sanat Ödülü, Ahmet SARGIN, Durali DOĞAN, Aşık DERDİYAR, Orhan ÇINAR ve Rıfat ÇAKIR'a; SADE VE SAYGIN BİR TÖRENLE TESLİM EDİLDİ..
 Durali Doğan’a ödülünü Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç verdi. Rıfat Çakır’a ödülünü Sorgun Belediye Başkan Vekili Memiş Yakın verdi.
 Durali Doğan “Türkiye Sevdası  Dergisi sahibi ŞÜŞİYAD Başkanı Hikmet Okuyar’a Türk kültürüne hizmetlerinden ve kendilerini onurlandırdığı için teşekkür etti. Doğan '' ŞİİRE SEVGİ ve ŞAİRE SAYGI '' ilkesiyle şiir etkinliklerine büyük katkı yaptığını, Okuyar’ın Kültür ve gönül adamı olduğunu, Türkiye Sevdası dergisi ile yurdun en ücra köşesine kadar şiiri, sanatı, halk kültürünü taşıdığını” söyledi. Doğan Amasyalı Keskin Ozan’a da bu etkinliğe katkı sunmasından dolayı teşekkür etti.
bu etkinliğe katkıda bulunduğu için teşekkür etti.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Çalıştay yol gösterecek

Çalıştay yol gösterecek devamı

"Her yılımız dolu dolu geçecek"

devamı
"Kömür Hikayesi Kötü Sonla mı Bitecek"09 Ocak 2020

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN