Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Motorlu taşıyıcılarda görev değişimi

Motorlu taşıyıcılarda görev değişimi

Tarih 01 Haziran 2012, 18:29 Editör sorgun selam

devamı

 Sınırlı Sorumlu Sorgun Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 2012 yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı. Olağan Genel Kurulda kooperatifin Yönetim Kurulu üyeliklerine Şaban Yağan; İsmail Kabataş, Nurettin Yaşar, Ümit Polat, Osman Güngör, Adnan Taşdemir ve Mehmet Büyükgöz seçildi.
 Yeni yönetim kurulu kendi arasında görev bölümü yaptı. Görev bölümüne göre; Başkanlığı Şaban Yağan, başkan yardımcılığını ise İsmail Kabataş yürütecek.
 Başkan Şaban Yağan, “Beni bu göreve yeniden layık gördükleri için kooperatif üyelerimizin hepsine çok teşekkür ediyorum. 302 faal ortak üyeli kooperatifimiz, Sorgunluya en iyi hizmeti vermek için elinden gelen gayreti gösterecektir. Kooperatif başkanı olarak üyelerimizin her zaman ve her türlü sıkıntılarında yanlarındayım. Yönetimde olan olmayan tüm arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde olmaya bundan sonrada devam edeceğiz. Seçimde 137 oy ben aldım. 131 oy önceki başkan arkadaşımız M.Ali Alan aldı. 4 oy da geçersiz sayıldı.
 Bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. ” dedi.
 Başkan Yağan “ . Üyelerimizin çok sıkıntıları var. Vergi yükümüz fazla. Nakliyecinin bir kuruş borcu olsa arabası hemen bağlanıyor. Ama bu yıl iş kapasitesinin iyi olacağından büyük umudumuz var.” dedi.
 Yağan “Kooperatife ait petrol istasyonunda kaliteli  petrol satışı yapıldığı halde, üyelerin dışında vatandaşların petrol almadığını, halbuki satılan mazotun çok kaliteli olduğunu” belirterek, Sorgun halkının petrol istasyonundan alışveriş yapmalarını istedi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Karayollarından "kavşak" açıklaması

Karayollarından devamı

Gölette boğuldu

Gölette boğuldu devamı
Yozgat İçin Üzücü, Sorgun İçin Sevindirici20 Haziran 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN