Durali Doğan - Sorgun Selam Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

SOYAŞAD

Namaz Vakitleri

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Karabacak, genel müdür oldu

Karabacak, genel müdür oldu

Tarih 14 Eylül 2011, 08:00 Editör sorgun selam

devamı

          Konya Vali Yardımcısı Mustafa Karabacak, İller İdaresi Genel Müdürlüğü'ne atandı.İçişleri, Milli Savunma ve Maliye bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
          Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcılıklarına ise Sorgun’da 1986’da kısa süre kaymakamlık yapan Erzurum doğumlu Orhan Öğe ile Daire Başkanı Sedat İlhan Güldoğan'ın atanması uygun görüldü.
           İller İdaresi Genel Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Karabacak 14.10.1986 ile 16.08. 1990 tarihleri arasında Sorgun ilçesinde Kaymakam olarak görev yaptı. Karabacak, bu görev süresi içerisinde  Sorgun’a önemli hizmetler yaptı. Özellikle ilçenin okullaşması yolunda büyük gayretler sarfetti. İlçede yaptığı hizmetleri ile iz bırakan yönecilerden oldu.
 
         MUSTAFA KARABACAK KİM
         Mustafa Karabacak, 1948 yılında Konya, Beyşehir'de doğdu. 1976 yılında İstanbul   Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 
 Ardından sırasıyla, İş ve İşçi Bulma Kurumu'nun İstanbul Şube Müdürlüğü Plasman Memuru, aynı kurumun Konya Şubesi Müdürlüğü'nde İşveren Münasebetleri Servisi Şef   Yardımcısı, Antalya Valiliği Maiyet Memurluğu (Kaymakam Adayı), Korkuteli (Antalya)   Kaymakam Refiki, Güney-Tavas (Denizli), Yomra (Trabzon) Kaymakam Vekillikleri'nde   bulundu. Sarıkaya (Yozgat), Sarıcakaya, Şanlıurfa Hukuk İşleri Müdürlüğü, Suruç   (Şanlıurfa),Sorgun (Yozgat),Sandıklı (Afyonkarahisar) ve Akhisar (Manisa) Kaymakamlığı   görevlerini yürüttü. 
 Akhisar Kaymakamlığı esnasında yabancı dilini geliştirmek ve idari konularda  araştırmalarda bulunmak üzere sekiz ay süre İngiltere'de görevli olarak kaldı. Hatay Vali   Yardımcılığı görevinin ardından, 2005 yılında Konya Vali Yardımcılığı görevine atandı. 2011   yılında halen de yürüttüğü İller İdaresi Genel  Müdürlüğü görevine atanmıştır. Mustafa Karabacak, evli ve üç çocuk babasıdır. 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Seçimde son viraj

Seçimde son viraj devamı

Seçim güvenliği konuşuldu

Seçim güvenliği konuşuldu devamı
Kararsız Seçmeni İkna Eden Kazanacak21 Mart 2019

Sorgun Güldestesi


ANKET

Yerel Seçimlerde Partiyemi? Adayamı? Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Tüm Anketler

SILAM OFSET


Önce TÜRKÇE!


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: ŞAHİN DİZAYN